blower door test cena

Ne nadarmo se říká: dvakrát měř, jednou řež. Praxe ukazuje, že totéž platí i v oblasti měření průvzdušnosti budov. Abyste měli jistotu, že těsnost obálky bude ve finále v pořádku, nabízíme měření vzduchotěsnosti domů tzv. blower door test ve dvou krocích za výhodnou cenu.

První měření je realizováno v průběhu výstavby a slouží ke včasnému odhalení netěsností a problematických míst stavby. Toto měření velmi doporučujeme, protože může ušetřit mnoho potíží a nečekaných problémů, jejichž odstranění je po dokončení stavby zbytečně nákladné, ne-li nemožné. Druhé měření se provádí po dokončení stavby v souladu s ČSN EN 13829 a jeho součástí je vyhotovení dokumentace k provedenému měření.

Konečná cena blower door testu ve dvou krocích je celkem 6 000 Kč bez dalších poplatků. Doprava v Jihlavě a okolí zdarma, ceny dopravy pro svůj region najdete níže.

Srovnání cen blower door testu

Výhodná cena blower door test (2× měření)

6 000 Kč / 2 měření
(Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Blower door test (1× měření)

od 3 900 Kč / 1 měření
(Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Další podrobnosti o naší nabídce blower door testu zde.


Blower door test Brno

Cena za dvě měření (první diagnostické v průběhu výstavby + druhé finální dle vyhlášky po dokončení) činí 6 000 Kč. Cena je konečná bez dalších poplatků. Cena za jedno měření je od 3 900 Kč. Cena dopravy za měření v Brně a Jihomoravském kraji je od 500,- do 800,- Kč dle konkrétní lokality.

Blower door test Praha

Cena za dvě měření (první diagnostické v průběhu výstavby + druhé finální dle vyhlášky po dokončení) činí 6 000 Kč. Cena je konečná bez dalších poplatků. Cena za jedno měření je od 3 900 Kč. Cena dopravy za měření v Praze a Středočeském kraji je od 500,- do 1 000,- Kč dle konkrétní lokality.

Blower door test Plzeň

Cena za dvě měření (první diagnostické v průběhu výstavby + druhé finální dle vyhlášky po dokončení) činí 6 000 Kč. Cena je konečná bez dalších poplatků. Cena za jedno měření je od 3 900 Kč. Cena dopravy za měření v Plzni a Plzeňském kraji je od 800,- do 1 200,- Kč dle konkrétní lokality.

Blower door test České Budějovice

Cena za dvě měření (první diagnostické v průběhu výstavby + druhé finální dle vyhlášky po dokončení) činí 6 000 Kč. Cena je konečná bez dalších poplatků. Cena za jedno měření je od 3 900 Kč. Cena dopravy za měření v Českých Budějovicích a Jihočeském kraji je od 500,- do 800,- Kč dle konkrétní lokality.

Blower door test Pardubice a Hradec Králové

Cena za dvě měření (první diagnostické v průběhu výstavby + druhé finální dle vyhlášky po dokončení) činí 6 000 Kč. Cena je konečná bez dalších poplatků. Cena za jedno měření je od 3 900 Kč. Cena dopravy za měření v Pardubicích, Hradci Králové a Královéhradeckém kraji je od 500,- do 1 000,- Kč dle konkrétní lokality.

Blower door test Ostrava

Cena za dvě měření (první diagnostické v průběhu výstavby + druhé finální dle vyhlášky po dokončení) činí 6 000 Kč. Cena je konečná bez dalších poplatků. Cena za jedno měření je od 3 900 Kč. Cena dopravy za měření v Ostravě a Moravskoslezském kraji je od 800,- do 1 200,- Kč dle konkrétní lokality.

Blower door test Liberec

Cena za dvě měření (první diagnostické v průběhu výstavby + druhé finální dle vyhlášky po dokončení) činí 6 000 Kč. Cena je konečná bez dalších poplatků. Cena za jedno měření je od 3 900 Kč. Cena dopravy za měření v Liberci, Jablonci nad Nisou a Libereckém kraji je od 800,- do 1 200,- Kč dle konkrétní lokality.


Ceny v Kč bez DPH. 

Na těchto stránkách používáme pouze nezbytné cookies.